بررسى مسائل اقتصادی، اجتماعی و امنيتى استان يزد در ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای تامين/ ارائه گزارش وضعيت استان به رئيس جمهور وزير كشور صبح امروز به منظور شركت در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتى و شوراى تامين استان  و بررسی مسائل اقتصادی، اجتماعی و امنيتی به یزد سفر کرد.


وزير كشور در بدو ورود به استان يزد مطرح كرد؛

وزير كشور صبح امروز به منظور شركت در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتى و شوراى تامين استان و بررسی مسائل اقتصادی، اجتماعی و امنيتی به یزد سفر کرد.

عبدالرضا رحماني فضلي وزير كشور صبح امروز پنج شنبه ۱۸ مرداد ماه در بدو ورود به استان يزد در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر يك روزه خود به اين استان اظهار داشت: با توجه به سفرهای يك روزه ای كه به استانها می رويم امروز توفيق شد كه در جمع مردم خوب استان يزد باشيم كه بر همين اساس مسائل اقتصادی اجتماعی و امنيتی استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وي در ادامه افزود: جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان باحضور تمامی مسئولان و دست اندركاران اقتصادی برگزار و روند پيشرفت كارها بررسی و مسائل و مشكلات پيش رو جمع بندی و خدمت رئيس جمهور برای ابلاغ دستورات لازم ارائه خواهيم كرد.

وزير كشور با تاكيد بر اينكه مسئوليت اصلی ما در وزارت كشور حفظ امنيت است، تصريح كرد: امروز جلسه شورای تامين با حضور مسئولان استانی برگزار و مسائل امنيت استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

دیدار وزير كشور  با نماينده ولى فقيه در استان يزد

عبدالرضا رحماني فضلي وزير كشور صبح امروز در جريان سفر به استان يزد با حضور در محل دفتر نماينده ولى فقيه در اين استان با آيت الله ناصرى يزدى ديدار و گفتگو كرد.

وزير كشور در اين ديدار با اشاره به چهلمين سالگرد پيروزى انقلاب اسلامى و مهم خواندن جايگاه نمايندگان ولى فقيه و ائمه جمعه در ايجاد همدلى و انسجام و وحدت در استان و تقويت اميد در جامعه اظهارداشت: چهلمين سالگرد پيروزى انقلاب اسلامي مي تواند فرصت بسيار خوبي براي تمام دستگاه ها و نهادها براي بازنگري در عملكردشان در اين ٤٠ سال باشد.

رحمانى فضلي از استاندار يزد خواست كه تمامي دستگاه ها و نهادها ضمن ارائه گزارش از عملكرد خود در اين مدت ٤٠ ساله پيشنهاداتي در جهت اصلاح امور براى افزايش بهره وري ارائه كنند.

وزير كشور و نماينده ولى فقيه در استان يزد در ادامه اين ديدار پيرامون مسائل اقتصادى، اجتماعى و فرهنگى استان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

مطالب مشابه