نمایش توان مدیریت بحران بیمارستان نیازمندی ها در شب آخرین چهارشنبه سال

مدیران، پزشکان و کارکنان این مرکز بار دیگر توان خود را در مدیریت مصدومین در پر التهاب ترین شب سال، شب چهارشنبه سوری محک زدند.

گالری عکس ۱

گالری عکس ۲

گالری عکس ۳

گالري عكس ۴

گالري عكس ۵

به گزارش روابط عمومی بیمارستان نیازمندی ها، دکتر سید حسین صدر السادات رییس بیمارستان نیازمندی ها،ضمن قدردانی از تمامی پزشکان و کارکنانی که در این عملیات بزرگ شرکت داشتند در مورد آمار مراجعین گفت: از ۷شب سه شنبه ۲۳اسفند تا ۷ صبح چهارشنبه ۴۰۸ نفر به اورژانس بیمارستان مراجعه کردند که از این بین ۲۲۸نفر مصدومین حوادث چهارشنبه سوری بودند. این مصدومین شامل ۱۶۳نفر مرد و ۶۵نفر زن می شد . از بین این مصدومین ۴۷ نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته و۳۷ نفر آنان بستری شدند.

وی با بیان این که مصدومان تا روزهای بعد هم از سایر شهرها و بیمارستان ها به نیازمندی ها ارجاع می شوند، افزود: آمار نهائی بعدا اعلام خواهد شد.

رییس بیمارستان نیازمندی ها در مورد سازماندهی نیروها برای مدیریت مصدومین در شب چهار شنبه سوری هم گفت:  امسال نیز حدود ۲۰۰ نفر در قالب تیم های مديريتي، پرستاري، پزشكي،اپتومتریست، پاراكلينيك، انتظامات و پشتيباني سازماندهي شده و به مدت ۴۸ ساعت در آماده‌باش کامل خدمت رسانی به حجم بالای مصدومان و مراجعین را برعهده خواهند داشت.

توضیح این که دکتر صدر السادات رییس بیمارستان نیازمندی ها، دکتر فخرایی، مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه و دکتر صنعتکار، قائم مقام ریاست،مرادي ،مدير و جمعي از مسئولين و اعضاي هيئت علمي بيمارستان، شامگاه سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶با حضور در درمانگاه اورژانس، اتاق عمل و بخش اورژانس از نزدیک در جریان ارائه خدمات قرار گرفتند.

خبر: امیدوار

عکس: حدادپور – قاضی میرسعید

مطالب مشابه