وزير كشور در صدر هيأتى اقتصادى وارد سيستان و بلوچستان شد/ بررسى مسائل اقتصادى، اجتماعى و امنيتى استان با حضور رحمانى فضلى عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور دقایقی پیش در صدر هيأت اقتصادى متشكل از مديران ٩ وزارتخانه و سازمان به منظور بازديد از عمليات اجرايى پروژه ٤٦ هزار هكتارى دشت سيستان و شركت در جلسات شوراى تامين و ادارى استان سيستان و بلوچستان وارد فرودگاه شهر زابل شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور دقایقی پیش در صدر هيأت اقتصادى متشكل از مديران ٩ وزارتخانه و سازمان به منظور بازديد از عمليات اجرايى پروژه ٤٦ هزار هكتارى دشت سيستان و شركت در جلسات شوراى تامين و ادارى استان سيستان و بلوچستان وارد فرودگاه شهر زابل شد.

وزیر کشور در محل فرودگاه زابل مورد استقبال رسمی استاندار و مسئولان عالی استان قرار گرفت.
 
رحمانى فضلى رئيس شوراى امنيت كشور در جريان اين سفر ضمن بازديد از منطقه سيستان ديدارى مردمى با بزرگان و معتمدين شهرستان زهك خواهد داشت.

برگزارى جلسات شوراى تامين، بررسى آخرين وضعيت اجراى طرح هاى اقتصادى و پيگيرى و بررسى مسائل مربوط به آسيب هاى اجتماعى از برنامه هاى سفر وزير كشور به استان سيستان و بلوچستان است.

گفتنى است؛ وزير كشور را در اين سفر معاونان و مديران وزارتخانه هاى كشور، صنعت، نيرو، جهاد كشاورزي، بهداشت و درمان، راه و شهرسازى، سازمان حفاظت از محيط زيست و ستاد مبارزه با مواد مخدر همراهى مى‌كنند.

 اشتغال اولویت طرح های در حال اجرا در سيستان و بلوچستان است
عبدالرضا رحمانى فضلى وزير كشور در بدو ورود به استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از مدت ها قبل و پیگیری هایی که انجام شد، کارگروهی با دستور آقای رئیس جمهور در وزارت کشور تشکیل شد، تمام دستگاههای اجرایی اعم از دولتی و عمومی مقرر شد طرحی را در زابل انجام بدهند و به ثمر برسانند.

وی افزود: امروز که به اینجا آمدیم جلسه ای بمنظور پيگيري طرح هاي مورد نظر تشکیل خواهیم داد همچنین جلسه شورای تأمین و اقتصاد مقاومتی را برگزار می کنیم تا همه دستگاه ها طرح هایی را که دارند آنجا اعلام كنند.

وزیر کشور تصریح کرد: ان شاء الله با پیگیری مسئولین محلی و استانی و همچنین مسئولین ملی طرح های مربوط به زابل در زمانبندی خود و در جلسه امروز بعد از ظهر تصمیم گیری و انجام می شود.

رحمانی فضلی ادامه داد: احتمالاً برخی دیگر از طرح ها را امروز در جلسه خواهیم شنید و مجدداً مورد بررسی و رسیدگی قرار می دهیم و مسائل اشتغال و اقتصاد اولویت طرح های در دست اجرا در سیستان و بلوچستان و منطقه زابل است.

 

مطالب مشابه