پيشرفت ٦٧ درصدى طرح آبرسانى ٤٦ هزار هكتار اراضى كشاورزى دشت سيستان/ ارائه گزارش وضعيت منطقه سيستان به رئيس جمهوروزیر کشور گفت: بازدید از اين منطقه بمنظور بررسی مشکلات و روند پیشرفت پروژه مورد نظر بود که حتما گزارشی از وضعيت و روند موجود خدمت رئیس جمهور محترم ارائه خواهیم كرد.


رحمانی فضلی خبر داد:

وزیر کشور گفت: بازدید از اين منطقه بمنظور بررسی مشکلات و روند پیشرفت پروژه مورد نظر بود که حتما گزارشی از وضعيت و روند موجود خدمت رئیس جمهور محترم ارائه خواهیم كرد.

 عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز در سفر به شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان در حاشيه بازديد از طرح عمليات اجرايى پروژه اقتصاد مقاومتى ٤٦ هزار هكتارى دشت سيستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توفیق شد که از طرح بزرگ آبرسانی ۴۶ هزار هکتارى دشت سيستان بازدیدى داشته باشیم. الحمدالله طبق گزارشی که ارائه شد اجراى طرح از زمانبندی تعيين شده جلوتر پیش می رود بطوري كه از ۱۷ ایستگاه پمپاژ ۱۴ ایستگاه آماده است و تقریبا پروژه ٦٧ درصد پیش رفت داشته و براي تسريع در اتمام آن پیگیری هاي لازم را انجام خواهیم داد.

وی افزود: یکی دیگر از مشکلات بحث مواد اولیه است که آن را هم حتما پیگیری خواهیم کرد و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم مواد مورد نياز را تامين کنیم.

وزیر کشور تصریح کرد: با توجه به اینکه زیرساخت های آبرسانی برای ۱۵۰ هزار هکتار انجام شده و در این مقطع ۴۶ هزار هکتار مدنظر است، امیدواریم ان شاءالله این طرح بعد از بهره برداری مثمرثمر باشد چون برای بهره برداری زارعین و کشاورزان عزیز می باشد.

رحمانی فضلی در پایان خاطرنشان کرد: بازدید از اين منطقه بمنظور بررسی مشکلات و روند پیشرفت پروژه مورد نظر بود که حتما گزارشی از وضعيت و روند موجود خدمت رئیس جمهور محترم ارائه خواهیم كرد.


 

مطالب مشابه